Outlook imza örnekleri

Kolayca kendinize uyarlayabileceğiniz Outlook imza örnekleri. Seçtiğiniz tasarımın altındaki indir linkine tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza indirin ve sonrasında bu sayfamızdaki yönlendirmeleri uygulayarak kolayca kendi outlook imzanızı oluşturun. Görselleri üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Outlook imza örnekleri indirme ve kullanma;

Seçtiğiniz tasarımın altındaki indirme linkine tıklayarak bilgisayarınıza indirin. Dosyayı indirdikten sonra hangi adımları takip edeceğinizi görmek için ilgili yazımızı okuyun. Mail imza örneklerini düzenlemek çok basittir. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak profesyonel görünümlü bir mail imzasına sahip olabilirsiniz.

Fırsat buldukça bu sayfaya mail imza örnekleri eklemeye devam ediyoruz. Daha farklı mail imza örnekleri için sayfamızı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

Beğendiğiniz mail imza tasarımını indirdikten sonra kendi bilgilerinizle nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek için ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz. Outlook mail imza düzenleme ile ilgili yazımız için tıklayın.

10 Comments

 1. Bu imzaları Gmailde de kullanabilirmiyiz

  • Gani Köse dedi ki:

   Elbette,

   Basitçe yapmanız gereken öncelikle buradaki adımları uygulayarak outllook a imzayı eklemek. Mail imzanız outlook da yeni gönderinizde görünür olduktan sonra tamamını seçin ve gmail de mail imza bölümüne yapıştırın. Burada dikkat etmeniz gereken konu mail imzadaki bazı görsel eklerin gmailde görünmeyecek olması. (Logonuz, ikonlar vs)

   Onlarında görünmelerini isterseniz varsa web sitenizde bir yere yükleyin ve dosyayı oradan çağırın. Bu şekilde ikonlar da görünür olur.

 2. zülfü dedi ki:

  1. sıradaki mail imzasındaki kırmızı renkli çizginin rengini nasıl değiştirebilirim?

  • Gani Köse dedi ki:

   Outlook programında yeni posta iletisi oluşturun ve imzanınızın değiştirmek istediğiniz kısımlarını, üstte bulunan menüdeki “tasarım” butonuna tıklayadığınızda çıkan araçlarla değiştirebilirsiniz. Sizin sorunuzdaki değişiklik ile ilgili araç “kenarlık boyacısı” dır.

   İstediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra imaznın tamamını seçin ve kopyalayın, imzalar menüsüne giderek eski imzayı silin ve yenisini yapıştırın.

 3. zeliha dedi ki:

  sitenizden indirdiğim imzayı hangi programla açmalıyım çift tıkladığımda açtığımda içerik bozuk çıkıyor açamıyorum

  • Gani Köse dedi ki:

   İndirdiğiniz mail imza örnekleri sıkıştırılmış formattadır. Winrar programı ile açabilirsiniz.

 4. Ahmet dedi ki:

  Gani bey merhabalar. Outlook gönderi imzalarına profil fotosu ekliyebiliyor muyuz? Buna izin veriyor mu? Yani kişi fotoğraflarına. Yukarıdaki örneklerde hep logo ve soyut fotolar kullanılmış o sebeple soruyorum. Cevap yazabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

  • Gani Köse dedi ki:

   Merhaba,

   Elbette profil fotoğrafı da koyabilirsiniz. Zaten imza tasarımlarını düzenleme ile ilgili yazının sonundaki ekte açıkladım bu kısmı. Orayı okursanız kolayca halledersiniz. Rica ederim. Güle güle kullanın.

 5. dinçer dedi ki:

  Çok teşekkürler efendim, hemen hemen bir günümü bu işe adadım diyebilirim ancak yapamadım taaa ki yazınızı okuyana kadar, bu kadar detaylı bilgiler için size ne kadar teşekkür etsem az. Sitenizi takipteyim artık..

 6. The Genius dedi ki:

  Teşekkür ederim güzel paylaşımlarınız için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.