Adwords Banner Tasarımı

Ürünlerinizin internet üzerinden satışı, markanızın veya hizmetlerinizin tanıtımı için Profesyonel Google Adwords Banner tasarımı çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Daha ilgi çekici Adwords Görsel reklam çalışmaları ile reklamlarınızın geri dönüşümünü artırabilirsiniz.

Adwords Banner Tasarımı Örnekleri

Örnekleri daha iyi görüntülemek için üzerlerine tıklayın. Adwords Reklam Banner tasarımları en popüler banner ebatlarına göre hazırlanır. Dilerseniz statik dilerseniz hareketli olarak oluşturulabilir.

Görsel reklamlar, Google Görüntülü Reklam Ağı’nda yer alan milyonlarca web sitesi ve uygulamada gezinen kullanıcıların ilgisini çekmektedir. AdWords’de, Reklam Galerisi şablonları, boyutsuz duyarlı reklamlar ve reklam yükleme gibi çeşitli yöntemlerden yararlanarak resim reklam oluşturabilirsiniz. Özel yapım resim reklamlar yüklemek, size maksimum kontrol ve özelleştirme imkanı sağlar.

Bunun yanında hedef kitlenin ilgisini çekmeyecek türde, markanızdan bağımsız, renk uyumu kötü, yanlış mesajlarla ve yanlış boyutta hazırlanmış banner reklamlar, hedeflenen platformlarda yüksek gösterim almasına rağmen kullanıcılar tarafından fark edilmez, reklamlarınızın tıklanma oranı düşük kalır ve reklamlarınızdan sağlayacağınız geri dönüşüm de az olur.