B2B Sitelere kayıt ve ürün tanıtımı

B2B (business to business) sitelerde yer almak özellikle uluslararası ticaret faaliyetlerinde  bulunan firmalar için inanılmaz fırsatlar sunabilmektedir.Doğru bilgilendirme ve yönelndirmeler ile B2B siteler üzerinden işinizi geliştirmek, yeni pazar ve  potansiyel müşterilere ulaşmak düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir.

Bir çok farklı sektörde verdiğimiz online uluslararası pazarlama desteği ile edindiğimiz tecrübeler ışığında öncelikle hangi B2B sitelerde yer almanın size daha çok fayda sağlayacağı konusunda detaylı bilgiler sağlayabilir, devamında yer almayı düşündüğünüz sitelerin hangi pazarlarda daha etkin olduğunu, ücretsiz üyelik ya da gold üyelik ile elde edeceğiniz başarı farklarının analizini sunabiliriz.

Bu noktada bilinmesi gereken diğer bir önemli nokta da bazı B2B sitelerin global düzeyde etkin olmasının dışında (örn. Alibaba.com) bazı B2B sitelerin de belirli pazarlarda daha etkin olarak kullanılmakta olduğu gerçeğidir. Hedef pazarınıza göre hangi  B2B sitenin size daha fazla geri dönüşüm sağlayabileceğine dair ayrıntılı bilgiler sağlayarak, zaman ve bütçenizi daha ekonomik yönlendirmeniz konusunda etkileyici bir fark oluşturabiliriz.

Comments are closed.