BANNER TASARIMI

E-Ticaret ya da kurumsal sitenizin bannerlarını daha güncel ve çekici kılmak için profesyonel banner tasarımı hizmeti. Profesyonelce tasarlanmış bannerlar, sitenizi daha dinamik ve güncel tutmak için ürünleriniz ya da hizmetlerinizin daha yüksek sesle duyurulmasında etkili bir araçtır.

Banner tasarım örneklerini daha iyi görüntülemek için üzerlerine tıklayın. Eğer siteniz haricinde başka sitelerde ve/veya Google Adwords Görsel reklamlarında kullanmak üzere banner tasarımına ihtiyacınız varsa da bize ulaşabilirsiniz. Google Adwords İçin banner tasarım örneklerini görmek için buraya tıklayın.

Cep telefonu koruyucu cam banner

Sevgililer Günü banner

Telefon kılıf banner

Tekerlekli sandalye banner

Testtür giyim banner

Zeytinyağı banner

PC Güvenlik banner

Kılıf banner

Karne Hediyesi banner

Özel Okul banner tasarımı

Ücretsiz Kargo banner

Döküman Yönetim Sistemi banner

Banner Tasarımı neden önemli?

Farklı sitelerde ya da Adwords Görsel Reklamlar üzerinde sitenizin, ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımını yapmayı düşünenler için. Görsel açıdan iyi oluşturulmuş bannerlar hedef kitlenize daha kolay ulaşmanın etkili bir yoludur.

Reklamlarınızın yayınlandığı sitelerde diğer içerikler içerisinde kaybolan, sönük kalan, dikkat çekmeyen ve merak uyandırmayan bannerların verimi düşüktür. Görüntülenme alsalar bile düşük tıklanma oranlarıyla kampanyanıza fazla bir katkı sağlamayacaklardır.

Reklam kampanyanıza harcadığınız bütçenin verimli kullanımı açısından reklamlarınızda kullandığınız text ve görsel içerikler önemlidir. Daha fazla dönüşüm almak için etkili görsel ve harekete geçirici ifadeler kullanın. Bu açıdan bakıldığında reklam bannerları, basit gibi görünen. ama önemli bir fark yaratma potansiyeline sahip araçlardandır.