27 Şubat 2018

Google harita kaydı dolandırıcılığı

Gün geçmiyorki internette yeni bir dolandırıcılık türü çıkmasın. Son günlerde çevremden sıkça duymaya başladığım ve “sen anlarsın bu da ne olaki” diye benimle paylaşılan bir mailden […]
29 Haziran 2017

Outlook imza örnekleri

Kolayca kendinize uyarlayabileceğiniz Outloook İmza Örnekleri. Linke tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza indirin ve sonrasında bu sayfamızdaki yönlendirmeleri uygulayarak kolayca kendi outlook imzanızı oluşturun.
29 Haziran 2017

Mail imza tasarımlarını düzenleme

Sitemizden indirmiş olduğunuz outlook e-mail imzalarınızı nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin. Sadece 5 dakikada kendi e-mail imzanızı düzenleyin.
28 Haziran 2017

Outlook imza ekleme

Sadece 5 dakikanızı ayırarak Outlook’ta e-posta iletileriniz için outlook imza ekleme en kolay şekilde nasıl yapılır öğrenin.
4 Mayıs 2016

Twitter Görsel Paylaşım Boyutları

Twitter'da paylaştığınız fotoğraf boyutlarının standart bir ölçüde olması gerekmektedir.Bu sebeple sizlere paylaşımlarınızı hangi ölçekte boyutlandırmanız gerektiği konusunda...
3 Mayıs 2016

Youtube Video Paylaşım Boyutları

Youtube'da paylaştığınız video boyutlarının standart bir ölçüde olması gerekmektedir.Bu sebeple sizlere paylaşımlarınızı hangi ölçekte boyutlandırmanız gerektiği...
3 Mayıs 2016

Facebook Görsel Paylaşım Boyutları

Facebook'ta paylaştığınız fotoğraf boyutlarının standart bir ölçüde olması gerekmektedir.Bu sebeple sizlere paylaşımlarınızı hangi ölçekte boyutlandırmanız gerektiği konusunda...
10 Ekim 2015

Outlook 2016 Mail İmzası Oluşturma

Günümüzde e-posta ile yazışmak artık günlük bir parçamız. Yazışmalarınızda imza kullanarak kişisel tanımınızı yapmanın yanı sıra, statünüzü (iş ve pozisyon gibi) yansıtmak, portfolyo veya blog gibi […]
4 Kasım 2014

Site durum raporlama

Site durum raporlama çalışması ile firmanızın veya kişisel web sitenizin internetteki mevcut durumunu, görünürlüğünü, ziyaretçi sayısını, ziyaretçilerinizin coğrafi ve demografik yapısına ilişkin verileri detaylı bir şekilde sunarız.
3 Kasım 2014

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı, firmaların sosyal ağlardaki etkinliğini artırmaya yönelik destek çalışmalarıdır. Burada yapılacak çalışmaların hacmi firmanın faaliyet gösterdiği alana göre değişiklikler gösterebilmektedir.
29 Ekim 2014

Kişisel blog sitesi tasarımı

Kişisel bir blog siteniz var ve ya açmayı düşünüyorsanız,  aynı zamanda profesyonel bir yapı ve görünümü de olsun istiyorsanız, size çok yardımı olabilecek bilgi ve deneyimlere […]
27 Ekim 2014

B2B Sitelere kayıt ve ürün tanıtımı

B2B (business to business) sitelerde yer almak özellikle uluslararası ticaret faaliyetlerinde  bulunan firmalar için inanılmaz fırsatlar sunabilmektedir.
27 Ekim 2014

Google My Business Kaydı

Google my business kaydının yapılması, firmanızın google arama sonuçlarında, haritadaki yeri, logonuz ve firmanıza ait fotoğraflarla birlikte daha geniş bir şekilde yer alması için çok önemlidir.
26 Ekim 2014

WordPress tema düzenleme

WordPress tema düzenleme çalışmaları, WordPress sitelerinizin ihtiyaçlarınıza daha uygun hale getirecek görsel ve yazılım üzerindeki değişiklikleri ifade eder.
23 Ekim 2014

Online Pazarlama Danışmanlığı

Ulusal ve uluslararası online pazarlama danışmanlığı. B2B siteler, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM çalışmaları.
23 Ekim 2014

E-Katalog (Videolu E-Katalog)

Eğer pdf formatında bir kataloğunuz varsa ve siteniz üzerinden insanların kataloğunuzu kolayca görüntüleyebilmesini istiyorsanız e- katalog en ideal çözümdür.
23 Ekim 2014

E-Ticaret Sitesi Giydirme

Hazır bir e-ticaret sitesi kullanıyorsanız fakat sitenizin görünümünden memnun değilseniz, e-ticaret site giydirme çalışması, daha iyi bir genel görünüm ve ürünlerinizi çok daha etkileyici bir sunumla […]
22 Ekim 2014

Adwords Reklam Yönetim Desteği

Adwords reklamlarınızdan daha etkili sonuç almak, maliyetlerinizi düşürürken, reklamlarınızın tıklanma oranlarını arttırabilmek için adwords reklam yönetim desteğimizden faydalanın.
3 Ekim 2014

Kurumsal Hosting (Web barındırma)

İnternet sitenizdeki veriler güvende mi? Halihazırdaki sunucunuzda meydana gelebilecek fiziksel bir hasar durumunda sitenizi geri döndürebilecek yedeklemeleriniz mevcut mu?