Kurumsal Hosting (Web barındırma)

İnternet sitenizdeki veriler güvende mi? Halihazırdaki sunucunuzda meydana gelebilecek fiziksel bir hasar durumunda sitenizi geri döndürebilecek yedeklemeleriniz mevcut mu? Web sitenizin sürekli ulaşılabilir, ziyaretçileriniz için kolay gezilebilir, sayfa yüklemelerinin hızlı olduğu bir web sitesi, sitenin kodlama ve görsel yapısı kadar sunucunuzun performansı ile de ilgilidir.

Biz çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarına uygun büyüklükte web alanı, yüksek hızlı işlemci ve donanıma sahip fiziksel sunucular kullanırız.Firma dilerse sadece o firmaya özel, kendi site veya sitelerinin bulunduğu özel sunucu hizmeti sunarız.

Firma özel bir sunucu tercih etmiyorsa bile standart olarak verilerin güvenliği amacı ile 1 adet ana disk, birinci diskin hasar görme durumunda anında devreye alınabilen ve anlık olarak yedekleme yapan ikinci bir disk, bu iki diskteki verilerin de hasar görmesi durumuna karşın (her ne kadar düşük  bir olasılık olsa bile) 3 günde bir sitenizin yedeğinin alındığı üçüncü bir diske sahip sunucu yapısı kullanırız.

Web siteniz sunucumuzda barındırıldığı sürece tüm bu işlemler tarafımızca takip edilir ve gerçekleşmesi istenmeyen olası teknik arızalar durumunda siteniz yine tarafımızca eski haline geri döndürülür.

Comments are closed.