Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı hizmetimizle, işletmenizin kimliği yansıtan, tüm platformlarla uyumlu ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleridir.

Araştırma
Mevcut Durum Analizi
Kurumsal bir Web Tasarım çalışmasının ilk aşaması araştırmadır. Sizi, sektörünüzü ve rakiplerinizi tanımak, daha verimli bir çalışma açısından önemlidir.
İletişim
Ziyaretçilerinizle İletişim Kurun
Satış ekibinizi destekleyecek şekilde koordine edilmiş bir Kurumsal Web Sitesi ile yepyeni pazarlama fırsatları yaklayacaksınız.
Ölçümleme
Detaylı Ziyaretçi Raporları
Ziyaretçilerinize ilişkin detaylı analiz ve raporlamalar ile hedef pazarlardan elde ettiğiniz dönüşümleri anında görebilirsiniz.
Kurumsal web sitesi tasarımı
Daha fazla

Kurumsal web sitelerinin en temel özellikleri çoğunlukla çok dilli ve firma bünyesinden kısa bir oryantasyon sürecinden geçen bir çalışan tarafından, site yönetim paneli üzerinden içeriği güncellenebilen siteler olmalarıdır.

Farklı ürün ve hizmet türleri sunan orta ve büyük ölçekli firmaların hem firma imajına yönelik görsel katkıları, hem de ürün ya da hizmetlerine yönelik bilgileri hızlı bir şekilde güncelleyebilmelerine imkan sağlayan yapıları ile kurmsal ya da kurumsallaşmayı hedefleyen firmaların tercih ettiği web site türüdür.

İnternet siteniz  günün 24 saati mesai yapan pazarlamacınızdır.

Satış ekibinizi destekleyecek şekilde koordine edilmiş bir Kurumsal Web Sitesi ile yepyeni pazarlama fırsatları yaklayacaksınız. Firmanızı doğru yansıtan bir arayüze sahip, tüm cihazlarla tam uyumlu bir web sitesine sahipseniz, sanala ortamda sizin için sürekli çalışan bir pazarlama çalışanına sahipsiniz demektir.